Підручники для школи
 

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №54" Дніпровська міська рада


запам'ятати

 

Результати олімпіад

ВІТАЄМО УЧНІВ КЗО «СЗШ № 54№ ДМР –

Переможців ІІ, ІІІ турів олімпіад 2019-2020 н. р.

 

№ з/п

П. І. Б.

учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

Посилання на диплом

ІІ відбірковий тур (районний)

ІІ фінальний тур (міський)

ІІІ обласний тур

  1.  

Мусієнко Арсеній

10А

Біологія

ІІ

 

 

Лєдєньова С. В.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

  1.  

Фурда Владислав

11Б

Біологія

ІІІ

 

 

Лєдєньова С. В.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Фурда Владислав

11Б

Астрономія

ІІІ

 

 

Рєзнік О. В.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Мусієнко Арсеній

10А

Хімія

ІІІ

 

 

Тесліна Л. М.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Мишов Віталій

Хімія

ІІІ

 

 

Тесліна Л. М.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Топоров Артем

Фізика

ІІ

ІІІ

 

Гуляєва О. І.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Мачущак Іван

7 Б

Фізика

ІІ

 

 

Поташенкова М. М.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Мишов Віталій

Фізика

ІІ

ІІ

 

Гуляєва О. І.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

  1.  

Мартинов Олексій

9 В

Фізика

ІІ

 

 

Поташенкова М. М.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Мусієнко Арсеній

10А

Фізика

І

ІІІ

 

Поташенкова М. М.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

  1.  

Дробот Тетяна

11Б

Фізика

ІІ

 

 

Поташенкова М. М.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Дробот Максим

11Б

Фізика

ІІ

 

 

Поташенкова М. М.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Бобровнікова Злата

11Б

Математика

І

ІІІ

 

Карповська І. А.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Мусієнко Арсеній

10А

Математика

ІІ

ІІІ

ІІІ

Шевцова С. О.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

  1.  

Мишов Віталій

Математика

ІІІ

 

 

Тараненко А. Ю.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Білецький Тимур

Математика

І

І

ІІІ

Толчева О. М.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

  1.  

Кузяков Богдан

Математика

ІІ

 

 

Толчева О. М.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Абашин Олексій

Математика

ІІІ

 

 

Тараненко А. Ю.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Коротя Діна

10А

Англійська мова

І

ІІ

 

Середа М. Ю.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

  1.  

Ярміш Ксенія

11Б

Англійська мова

ІІІ

 

 

Щербина І. Ю.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Бобровнікова Злата

11Б

Англійська мова

ІІІ

 

 

Щербина І. Ю.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

  1.  

Самброс Лоранна

11Б

Історія

ІІІ

 

 

Сегеда О. О.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Желізко Владислав

Історія

ІІІ

 

 

Сегеда О. О.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Мишов Віталій

Українська мова

ІІІ

ІІІ

 

Гладкова О. В.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

  1.  

Коротя Діна

10А

Українська мова

ІІ

ІІ

 

Гладкова О. В.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

  1.  

Миргороденко Микита

Географія

І

І

 

Боката Н. В.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

  1.  

Мишов Віталій

Географія

ІІ

 

 

Боката Н. В.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w
  1.  

Ярміш Ксенія

11Б

Географія

І

І

 

Боката Н. В.

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1fGaF2KXFHx86ETYHgSB5rLlpZHXptT8w