Новини
Новини: 825
21 лист. 2017
До Дня гідності та свободи
День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).15 лист. 2017
Наші учні знають " Формулу успіху"
15 листопада пройшов відбірковий тур конкурсу серед учнів 8 класів "Формула успіху"9 лист. 2017
І знову у нас гості...
Цього разу до школи завітав лікар, який провів лекцію з попередження захворювань9 лист. 2017
День української мови та писемності
До Дня української мови та писемності у нашій школі заплановано низку тематичних заходів.2 лист. 2017
Halloween....
Учитель англійської мова Ярмош Ю.А. разом з учнями 6В класу (Кл.керівник Гнатюк О.М.) потрапили у незвичну школу....23 жовт. 2017
Будьмо знайомі!
Учні 1-Г класу (Кл.Керівник Августін Л.А.) мали можливість краще пізнати один одного...20 жовт. 2017
Творімо казку разом...
Казка завітала на урок зарубіжної літератури (Вч. Нефедова О.І.) до учнів 5-Б класу (Кл.керівник Щербина І.Ю.) "Інтелект України"Іти на сторінку:
Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради
інформує:
У зв'язку із посиленням карантинних обмежень у період з 08.01.2021 до 24.01.2021 забороняється відвідування закладів освіти, незалежно від форми власності, її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.
З 25.12.2020 по 10.01.2021- канікули
З 11.01. по 24.01 - дистанційне навчання!
Шануємо народні традиції, поважаємо історичну спадщину, з любов'ю відтворюємо українські обряди!
За українськими традиціями, у ніч на 13 грудня кожне село святкувало Андріївські вечорниці. Задіяно у сценарії було здебільшого молодь. Дівчата і хлопці збиралися в котрійсь хаті, смакували вечерю та розважалися.В кожному селі були свої, наперед визначені хати для святкування вечорниць. То повинна була бути оселя самітньої жінки, яку шанували на селі. Вона мала приглядати за бешкетною молоддю. Цікаво, що брат і сестра з однієї сім’ї не могли проводити цей вечір під одним дахом, в одному колі друзів.
Незважаючи на пасмурну погоду, в нашій школі сьогодні райдужній настрій.
З понеділка розпочався кольоровий тиждень, започаткований вчителями початкової школи. Понеділок- райдужний день. Вся школа майорила всіма кольорами веселки.
Вівторок - день червоного кольору - найгарячіший з усіх кольорів. Червоний кольор усуває все небажане і негативне.
В рамках тижня національно-патріотичного виховання, сьогодні пройшов День пам'яті жертв голодоморів в Україні, щорічний національний пам'ятний день, який в цьому році припадає на 28 листопада. В школі пройшли тематичні заходи. Учні 1А, 1В, 3А, 3Г, класів створили "Віночок пам'яті" з незабудок, паралель 8-х класів спільний проєкт "Квітка пам'яті".
1Б, 3Б, 4А, 4Б, 4В зробили аплікації "Кожен колосок спасає життя". Учні 3В класу створили різнокольорових журавликів пам'яті в ситі орігамі.
Уроки пам'яті пройшли в кожному класі. "Мільйони їх,-мов колоски на ниві, було - й нема..."- такі вірші лунали в 9Б класі. Учні 10-х класів створили творчий проект-постер. Бібліотекар школи провела цикл пам'ятних уроків в 6-х, 7-х, 9-х класах. Завтра о 16:00 запрошуємо учнівський, педагогічний,батьківський колектив приєднатися до Всеукраїнської акції "Запали свічку".
До Дня гідності та свободи в школі проходять тематичні заходи. Перший єдиний урок пройшов під гаслом " Вільні творять майбутнє". На початку уроку учні всіх класів виконали Гімн України, створили творчі проєкти, читали вірші. Кожен клас приєднався до загальношкільного ПОТЯГУ ГІДНОСТІ.